В будні з 8:00 до 20:00

Оплата

Способи оплати

1. Банківська картка
Оплата банківською карткою Visa або MasterCard через систему Liqpay. Якщо ви бажаєте оплатити банківською карткою, випущеною будь-яким банком України, вкажіть у формі замовлення пункт "Банківська картка" та введіть свої дані.
________________________________________
2. Через термінал
Оплатіть готівкою через багато терміналів у будь-якому місті України. Можна заплатити і банківську картку через багато банків України. Ви можете перерахувати через відділення ПриватБанку – список відділень.
________________________________________
4. Оплата карткою через Liqpay.com
Завдяки своїй відкритості та універсальності LiqPAY стрімко інтегрується з багатьма платіжними системами та платформами та стає стандартом платіжних операцій.
Увага! На обробку платежів через систему LiqPAY може витрачатись від доби до 3-х днів залежно від роботи системи.
________________________________________
5. Оплата через Приват24
Універсальний платіжний сервіс Приват24 покликаний полегшити та максимально спростити процес прийому електронних платежів на Вашому сайті. Увага! Враховуйте, що для обробки платежів через систему Приват24 витрачається від доби до 5 днів.
________________________________________
6. Післяплати
Надсилання замовлень із сайту BLANK.CV.UA провадиться при повній передоплаті. Мінімальна сума замовлення 500 грн. Зробити передоплату можна на нашому сайті. Для цього оформіть замовлення, перейдіть на сторінку оплати, натиснувши кнопку "Оформити замовлення" і внизу сторінки ви побачите варіанти оплати. Щоб отримати реквізити для оплати, телефонуйте за тел.: +38 (099) 228-79-79; +38 (097) 310-79-79 або пишіть на пошту blankicv@ukr.net Повну плату за посилку ви робите на відділенні Нової пошти.

Онлайн IT курсы для обучения с нуля