В будні з 8:00 до 20:00

Политика безпеки

Політика безпеки
Інтернет-магазину компанії https://print.cv.ua
 
Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин https://print.cv.ua забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення і в розсилці інформації про новинки та акції компанії.
Ваші реєстраційні дані нам необхідні для того, щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце у строк.
Зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми, знижки та бонуси.
Якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або питання з авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти printcv@ukr.net і ми завжди допоможемо Вам!
Співробітники інтернет магазину https://print.cv.ua не просять дані пластикової картки або інші конфіденційні реквізити.
 
Загальні положення:
 
Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю компанії https://print.cv.ua. Використання таких об'єктів встановлене чинним законодавством України.
На сайті інтернет магазину компанії https://print.cv.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти та ресурси. https://print.cv.ua не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, та надає посилання на них лише з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека:
 
Інтернет-магазин https://print.cv.ua гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
В певних обставинах інтернет-магазин https://print.cv.ua може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).
Індивідуальні відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі «Особистий кабінет».
Інтернет-магазин https://print.cv.ua залишає за собою право надсилати Вам відомості про продукцію та акції компанії, які можуть Вас зацікавити. Ви даєте свою згоду надалі отримувати інформацію про інтернет-магазин https://print.cv.ua та його партнерів.
Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Безпека
 
Адміністрація сайту залишає за собою право будь-коли без попередження користувача змінити умови Політики Безпеки. Користувач зобов'язаний стежити за змінами тексту Політика Безпеки.
Повне або часткове копіювання матеріалів із сайту можливе лише за письмовою згодою редакції інтернет-магазину https://print.cv.ua.

Онлайн IT курсы для обучения с нуля